Rektur Katowice

Trwałość naszych wyrobów liczy się w stuleciach,a chociaż są z kamienia w świecie rozpędzonym w pogoni za czasem,niezmiennie budzą silne emocje i kojarzą się z luksusem i estetyką.

O firmie

Dostarczamy kreatywne rozwiązania, które przyciągają uwagę naszych klientów.

Działalność firmy REKTUR skupia się na imporcie i sprzedaży kamienia naturalnego. Główna siedziba firmy mieści się w Katowicach.

Jesteśmy bezpośrednim importerem granitów z Chin.

W naszej ofercie znajdują się oprócz granitów chińskich również skandynawskie, włoskie oraz afrykańskie.

Oferowane przez firmę REKTUR materiały o najwyższej jakości cechują się wysokimi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kolorystyczną granitów i marmurów oferowanych w postaci płyt oraz płytek oraz gotowych produktów.

Oferowane kamienie mogą być wykorzystywane do realizacji następujących produktów:

  • Blaty kuchenne
  • Blaty łazienkowe
  • Schody wewnętrzne i zewnętrzne
  • Posadzki i elewacje
  • Parapety wewnętrzne i zewnętrzne
  • Oraz inne elementy według Państwa projektu

Współpracujemy z kamieniarzami z całego kraju. Nasi współpracownicy to wyłącznie fachowcy z dużym doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami, zarówno dla entów inwestycji jak i dla podmiotów realizujących duże inwestycje.

Staramy się wciąż podnosić jakość naszych usług aby sprostać każdemu życzeniu naszego klienta. Wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi.

Rosnąca ilość wykonanych projektów i przede wszystkim liczby zadowolonych klientów, jest dla nas satysfakcją i motorem do dalszego działania.

Jeżeli masz coś zrobić – to zrób to dobrze albo nie rób wcale
Krzysztof Turek (właściciel)