O firmie

Trwałość naszych wyrobów liczy się w stuleciach,
a chociaż są z kamienia w świecie rozpędzonym w pogoni za czasem,
niezmiennie budzą silne emocje i kojarzą się z luksusem i estetyką. 

Sprawdź naszą ofertę.

 

Działalność firmy REKTUR skupia się na imporcie i sprzedaży kamienia naturalnego. Główna siedziba firmy mieści się w Katowicach. Posiadamy również sieć punktów handlowych na terenie Polski: Piotrowice, Oława, Żywiec, Nowy Sącz oraz na terenie Słowacji.

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem granitów z Chin. W naszej ofercie znajdują się oprócz granitów chińskich również skandynawskie, włoskie oraz afrykańskie. Oferowane przez firmę REKTUR materiały o najwyższej jakości cechują się wysokimi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę kolorystyczną granitów i marmurów oferowanych w postaci płyt oraz płytek oraz gotowych produktów.

Oferowane kamienie mogą być wykorzystywane do realizacji następujących produktów:

  • Blaty kuchenne
  • Blaty łazienkowe
  • Schody wewnętrzne i zewnętrzne
  • Posadzki i elewacje
  • Parapety wewnętrzne i zewnętrzne
  • Oraz inne elementy według Państwa projektu

Współpracujemy z kamieniarzami z całego kraju. Nasi współpracownicy to wyłącznie fachowcy z dużym doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami, zarówno dla kilentów inwestycji jak i dla podmiotów realizujących duże inwestycje.

Staramy się wciąż podnosić jakość naszych usług aby sprostać każdemu życzeniu naszego klienta. Wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i usługi.

 

Rosnąca ilość wykonanych projektów i przede wszystkim liczby zadowolonych klientów, jest dla nas satysfakcją i motorem do dalszego działania.

Nasz serwis internetowy jest wciąż rozwijany na bieżąco. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej witryny w celu zapoznania się z naszą ofertą.

 

Jeżeli masz coś zrobić – to zrób to dobrze albo nie rób wcale

Krzysztof Turek (właściciel)